Petrovice u Karviné: Festival bez hranic

Anonymní pátek, července 24, 2015

Festival bez Hranic. Zábavné odpoledne nejen pro děti ale i dospělé, jehož první ročník proběhl v sobotu 18. července u hasičské zbrojnice v Dolních Marklovicích.
Festival pořádají sbory dobrovolných hasičů z českých Dolních Marklovic a polských Horních Marklovic.
Vysokou laťku dobré nálady hned v úvodu temperamentním Flamengem nastavily petrovické "Zoufalé manželky".
Cvičení s "vlastní váhou" se předvedla skupina WorkOut z Karviné. Ta v současné době patří k nejlepším a největším skupinám v české a slovenské republice.
Klauni Chytrolín a Pastelka z dalekého Balónkova svým vystoupením zabavili nejen děti ale i rodiče.
Nejeden návštěvník využil pestrou nabídku česko polské kuchyně. Vůně grilovaného masa se tak linula celým prostorem hasičské zbrojnice.
Nechybělo také občerstvení, studené nápoje. Ty při horkém odpoledni doslova "bodly"
Mezi tím co si děti užívaly atrakcí, dospělí mohli zkusit svou pevnou ruku při střelbě ze vzduchovky.
K dobré náladě přispěl i Jiří Švidrnoch, který pro návštěvníky Festivalu zahrál známé melodie a to nejen k poslechu, ale i k tanci.

Video:

Foto: